Treść zadania

~niuniek

Czy teoria Keynesa jest kontekstowa czy bezkontekstowa

Zgłoś nadużycie

Komentarze do zadania

Zaloguj się lub załóź konto aby dodać komentarz.

  • Kontekstowa bo w teorii keynesizmu skupia się na istocie popytu na dobra i uslugi

Rozwiąż zadanie i zarób nawet 16 punktów. 2 za rozwiązanie zadania, 12 gdy Twoja odpowiedź zostanie uznana jako najlepsza.

Rozwiązania

Podobne zadania

kuba123 poczebna mi jest praca na jutro .Wyobraz sobie że twoja klasa to Przedmiot: Historia / Studia 3 rozwiązania autor: kuba123 30.9.2010 (08:33)
spieszka Zabytki w mieście Gaskonia. Miasto to jest we Francji. Przedmiot: Historia / Studia 4 rozwiązania autor: spieszka 3.7.2011 (09:20)

Podobne materiały

Przydatność 55% Keynesa teoria preferencji płynności

Keynesa teoria preferencji płynności

Przydatność 75% JAK HICKS TŁUMACZYŁ KEYNESA? – MODEL RÓWNOWAGI IS-LM

HALL (rysunki w załączniku!) Podstawowe zależności makroekonomiczne Zmienne endogeniczne Zmienne egzogeniczne Dochód Y Zakupy rządowe G Konsumpcja C Podaż pieniądza M Inwestycje I Eksport netto X Stopa procentowa R...

Przydatność 55% Pascal - teoria

Instrukcja warunkowa - Instrukcję tą stosuje się wtedy, kiedy chcemy wykonać jakąś operację jeśli zostaje spełniony jakiś warunek. (2 rodzaje instrukcji: if i case)
Instrukcja iteracyjna - służą do wielokrotnego wykonania pewnęj grupy lub jednej instrukcji. W Turbo Pascal'u są następujące instrukcje iteracyjne: (instrukcja: for, repeat, while)
Instrukcja for - Powoduje...

Przydatność 75% Teoria Rogersa

Carl Rogers (1902), Amerykanin Jego teoria wyrasta z doświadczeń zdobywanych w pracy terapeutycznej. Jak sam twierdzi, podstawowym źródłem określającym jego sposób myślenia psychologicznego jest stałe doświadczenie kliniczne w pracy z osobami, które potrzebują osobistej pomocy. W świecie psychologów Rogers utożsamiany jest z metodą psychoterapii, którą stworzył i...

Przydatność 55% Teoria względności

Czas absolutny, czas w ujęciu fizyki klasycznej - niezależny od żadnych czynników zewnętrznych ani wewnętrznych, płynący w jednakowym tempie we wszystkich układach odniesienia. Dylatacja czasu, wydłużenie czasu, efekt opóźnienia zegara będącego w ruchu w stosunku do zegara spoczywającego w układzie inercjalnym Paradoks bliźniąt – 2 bliźniaków z układu laboratoryjnego...

0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań

Dodaj zadanie

Zobacz więcej opcji