Treść zadania

hinacia00

Opisz swoje uczucia i reakcje organizmu w momencie kiedy byłaś bardzo radosna.

Minimum strona w zeszycie z góry thx ;D

Zadanie jest zamknięte. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.

Najlepsze rozwiązanie

  • 0 0

    Uwielbiam być szczęśliwa. To bardzo specyficzne i niesamowite uczucie. Czym ono w ogóle dla mnie jest?
    Szczęście dla mnie jest wtedy, gdy na mojej twarzy jest uśmiech. Gdy oczy iskrzą się ze śmiechu, a na ustach pojawia się banan. Największą radość sprawia mi, gdy wręczam prezent przyjacielowi. Dlaczego? Bo wtedy i on jest uśmiechnięty, a ja mam tę satysfakcję, że to dzięki mnie.
    Czuję się wtedy taka lekka i gdyby nie grawitacja i przyciąganie ziemskie, to na pewno bym wtedy latała, i to zapewne lepiej niż nie jeden ptak!
    W środku mnie pojawia się takie dość nietypowe uczucie, które przypomina delikatne wiercenie. Sprawia ono, że nagle mam w sobie mnóstwo energii, którą muszę jakoś wykorzystać. Wtedy najczęściej krzyczę radośnie, dużo się śmieję, skaczę, biegam i nawet czasem robię fikołki.
    Najważniejsze jednak i najistotniejsze jest to, że w takich właśnie chwilach nie jestem sama, lecz zawsze z jakimś przyjacielem. To jest właśnie piękne i radosne.
    Można nawet rzec, ze to oni sprawiają, że jestem bardzo szczęśliwa i tak naprawdę sobą, co sprawia, że jestem bardziej pewna siebie.



    Mam nadzieję, że w zesycie wyjdzie ci strona. Nie wiem już co jeszcze można tu dopisać, by nie pisać tego samego tylko w innej formie.

Rozwiązania

Podobne materiały

Przydatność 65% Uczucia

CZYM SĄ UCZUCIA? Uczucie to coś, co towarzyszy człowiekowi od urodzenia. Naukowo nazwać je możemy procesem psychicznym, czy stanem emocjonalnym. Uczucia odzwierciedla nasz stosunek do otoczenia(innych ludzi), ale i do samego siebie. Uczucia motywują nas do wielu czynów, sprawiają, że zachowujemy się tak, a nie inaczej. Uczuciami tłumaczymy wiele naszych zachowań, np.”nie pomogę...

Przydatność 65% Opisz budowę i funkcjonowanie ukł. krwionośnego kręgowców oraz jego role w utrzymaniu homeostazy organizmu.

Układ krwionośny to układ naczyniowy rozprowadzający krew po organizmie, złożony z naczyń (tętnice, żyły, naczynia włosowate) i serca. Układ wszystkich kręgowców jest zamknięty. Krew nie wylewa się do jam ciała, ale krąży w systemie naczyń. U wszystkich kręgowców z wyjątkiem niektórych ryb obecna jest czerwona hemoglobina. Tętnice wyprowadzają krew z serca do...

Przydatność 70% Opisz postępowanie Julii z dramatu W. Szekspira "Romeo i Julia". Jakie uczucia wzbudza w Tobie bohaterka?

Julia jest główną, a zarazem tytułową bohaterką powieści W. Szekspira "Romeo i Julia". Pochodzi ona z rodu Kapuletów i ma ok. 14 lat. Julia to postać bardzo interesująca. Z jednej strony niewinna, młoda dziewczyna, a z drugiej odważna kobieta gotowa na śmierć. Jest w stanie wypić tajemną miksturę nie mając pewności, czy nie doprowadzi ona do jej zgonu,...

Przydatność 60% Reakcje jądrowe.

1.Jak wiecie z ostatniej lekcji reakcjami jądrowymi nazywamy reakcje w których na skutek trafienia jądra przez jakąś cząstkę dochodzi do zmian tego jądra. 2.Przykładem reakcji jądrowej jest reakcja rozszczepienia , czyli rozpad promieniotwórczy jądra, który zachodzi, gdy przyłączymy do niego neutron. W wyniku tej reakcji powstaną min. 2 lub więcej porównywalnych co do...

Przydatność 55% Reakcje chemiczne

Reakcja chemiczna – przemiana, w trakcie której z jednych składników układu (substratów) powstają inne składniki (produkty), o odmiennych właściwościach fizycznych i chemicznych. Reagent (substancja reagująca) – jest to substancja podlegająca reakcjom chemicznym. Reagentem można nazwać substrat, ale także produkt. 1. Podstawowy podział reakcji chemicznych:...

0 odpowiada - 0 ogląda - 1 rozwiązań

Dodaj zadanie

Zobacz więcej opcji